Roger Bor

Functie

keukencoach

Over mij

"Snel reageren op vragen en mijn afspraken nakomen vind ik erg belangrijk. Ik zorg dat ik je de aandacht geef die je nodig hebt en zal hier zorgvuldig mee omgaan. Ik verras je graag met een mooi ontwerp voor een goede prijs. Een mooie review of een tevreden terugkoppeling doet mij altijd erg goed. Tijdens het hele proces ligt de focus op het persoonlijke contact."

Mijn klantbeoordelingen
4.8/5 uit 168 klantervaringen
5/5 29 maart 2025
Adnan Addi

26 februari 2025

“De keuken is gerealiseerd op zeer korte termijn.”

Super service en op zeer korte termijn hebben ze het weten te realiseren. Eind oktober besteld en het moest een dealmaker zijn om het voor de kerst gerealiseerd te hebben en mede dankzij Team Sittard, gelukt!! Super blij, echt de moeite waard! Thanks namens familie Addi.

Roger Bor
keukencoach

Wat een mooie review, bedankt voor jullie fijne woorden! Het was een uitdaging om alles op korte termijn te realiseren, maar des te mooier dat het gelukt is vóór de kerst. Fantastisch om te horen dat jullie zo blij zijn met het resultaat! Geniet van jullie nieuwe keuken en mocht er ooit iets zijn, dan staan we altijd voor jullie klaar.

5/5 29 maart 2025
Marcel Alberts

29 augustus 2024

“Goede service”

Super mooie keuken en goede service! Ze zijn een paar keer langs gekomen om de puntjes echt op de i te zetten.

Bron: Qasa

Roger Bor
keukencoach

Veel plezier met de nieuwe keuken!

5/5 29 maart 2025
Chantal Shouren-De La Haye

24 mei 2024

“Superservice”

Door meerdere mensen geattendeerd om eens te gaan kijken bij I-KOOK Sittard. Afspraak gemaakt en vanaf eerste afspraak heel goed gevoel. Eerste gesprek met Roger goed verlopen waarna we een nieuwe afspraak hebben ingepland om onze wensen kenbaar te maken. Ook tijdens deze afspraak werd goed naar onze wensen geluisterd. Daarna heeft Roger onze wensen in een plan omgezet en vanuit dit plan gewerkt aan ons definitieve keukenplan. Enige minpuntje nadat we definitief opdracht hadden gegeven, wij hadden zelf nogal wat tijdig nodig voor onze verbouwing. Zelf in deze periode konden we nog wat kleine aanpassingen laten doorvoeren. Ook alle lof voor monteur Jeroen die alle tijd nam om de keuken goed te monteren/af te werken. Nogmaals onze complimenten aan Jeroen. En dan na oplevering komt Wil Bor, na enkele weken, met een presentje nog eens vragen hoe alles is gegaan. Al met al een superservice van het hele team.

Bron: Qasa

Roger Bor
keukencoach

De moderne keuken ziet er prachtig uit! De witte glans in de keuken gecombineerd met het marmer keukenblad geeft een enorme luxe uitstraling. Heel veel kookplezier hierin!

5/5 29 maart 2025
Janneke Arnoldussen

29 maart 2024

“Erg tevreden”

Nieuwe mooie strakke witte keuken met veel opbergruimte bij jullie gekocht. Fijn advies gehad. Hele fijne en secure monteur. Ik ben heel erg tevreden!

Bron: Qasa

Roger Bor
keukencoach

Bedankt voor uw positieve woorden! We zijn verheugd dat u blij bent met uw nieuwe keuken en de service van ons. De moderne witte keuken ziet er prachtig uit! En inderdaad, de extra opbergruimte is heel handig. Veel plezier met jullie nieuwe keuken!

5/5 29 maart 2025
Rina M

8 maart 2024

“Er wordt geluisterd naar de wensen van de klant”

Wij hebben gekozen voor een keuken van I-KOOK in ons nieuwe huis! We zijn daarin goed begeleid en geholpen door Roger Bor. Na het plaatsen, en een beter zicht te hebben van de keuken in ons huisje, wilden we toch nog iets veranderen aan de keuken. Ook daar zijn we weer heel goed in geholpen en hebben Roger en zijn team ervoor gezorgd dat we nu een keuken hebben waar we heel blij en tevreden mee zijn. Dit resultaat is mede bereikt doordat men luistert naar de wensen van de klant en de vakmanschap van hun team. Dankjewel hiervoor.

Bron: Qasa

 

Roger Bor
keukencoach

Fijn om te horen dat jullie tevreden zijn over de prachtige keuken! Goed dat jullie duidelijk zijn de keuken wensen. Een keuken is ten slotte het hart van je huis. Veel kookplezier in jullie nieuwe keuken!

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.